Friday, July 23, 2004

تمرين تاخير


تمرينات زير بايد به ترتيب انجام شود
تمرینات

تمرين اول
تمرین اول

به حالت بالا بنشينيد و يكديگر را نوازش كنيد ابتدا به حالت چرخشي و سپس از بالا به پايين و بالعكس
اين حالت را 15 دقيقه حفظ كنيد سپس يك وقفه 5 دقيقه اي و دوباره به مدت 15 دقيقه ادامه دهيد
دو روز اين تمرين را انجام دهيد و در روز سوم زمان را از 15 دقيقه به 30 دقيقه افزايش دهيد
توجه كنيد كه به نقاط حساس از جمله سينه پستان آلت مرد و مهبل به هيچ عنوان دست نزنيد

تمرين دوم
تمرين دوم

به حالت بالا دراز بكشيد و يكديگر را در آغوش گرفته از حرارت بدن همسر خود لذت ببريد
به هيچ عنوان آميزش نكنيد و اگر اين حالت بيش از حد برايتان وسوسه انگيز است رو در رو بخوابيد

تمرين سوم
تمرين سوم

اكنون كه تمرينات مقدماتي را انجام داده ايد بايد به سراغ نقاط حساس رفت سينه ي همسر خود را ابتدا به حالت چرخشي و هر دو در يك جهت نوازش كنيد سپس هر يك را در خلاف جهت ديگري حركت دهيد

تمرين چهارم
تمرين چهارم

اكنون با انگشتانتان از زير آلت تناسلي(مرد و زن) به آرامي تا بالا بكشيد و اين كار را به مدت يك ساعت ادامه دهيد و سپس 5 دقيقه استراحت كنيد

تمرين پنجم
تمرين پنجم

پس از استراحت 5 دقيقه اي به آرامي دراز بكشيد به طوري كه مرد در زير فرار بگيرد آلت مرد درون مهبل قرار گرفته و بدون حركت دراز كشيده و  به آرامي تنفس كنيد سعي كنيد فكر خود را بر روي اين كه بدن همسر شما چه حالتي دارد متمركز كنيد

به اين تمرينات ادامه بدهيد

حالات تاخيرانداز


در اين حالات بخاطر زاويه فرو رفتن آلت مرد در مهبل زن انزال در مرد بيش از پيش طول خواهد كشيد .
در تمامي اين حالات سر آلت تناسلي مرد با ديواره بالايي مهبل زن برخورد مي كند و در حالات اول و دوم به كاملا بر روي نقطه حساس (جي) برخورد مي كند

حالات تاخيرانداز

حالت اول

حالت اول

حالت دوم

حالت دوم

حالت سوم

حالت سوم

حالت چهارم

حالت چهارم

حالات مقدماتي


در هم آغوشي هاي اوليه بايد حالاتي بسيار ساده مورد استفاده قرار گيرد
حالات مقدماتي


در اين حالات دست هاي هر دوي شما آزاد است زن مي تواند با دستهايش از حركت كنترل نشده شما جلوگيري كند و مرد نيز مي توانيد بدن زن را به راحتي لمس كرده و در اختيار بگيرد.

اكنون به شرح اين حالات مي پردازيم

حالت اول
حالت اولدر اين حالت به راحتي دراز كشيده است و شوهر بر روي او خود را حركت مي دهد در اين حالت ارتباط چشم در چشم بسيار خوبي برقرار است و همانگونه كه قبلا گفته شده بود اين ارتباط در برقراري آرامش در طرفين بسيار مهم است. در ضمن در اين حالت مرد مي تواند ضربه هاي عميقي وارد كند .

حالت دوم
حالت دوم
حالت پهلو به پهلو براي داشتن خوابي آرام و بي دغدغه بسيار مناسب است پس از هم آغوشي زن و مرد مي توانند به همين حالت در آغوش يكديگر بخوابند و خوابي بسيار آرام را تجربه كنند. اين حالت در زماني كه زن و مرد خواهان هم آغوشي آرامي هستند بهترين حالت است . نوازش و بوسيدن يكديگر اين هم آغوشي را بسيار عاشقانه و رمانتيك تر خواهد كرد .

حالت سوم
حالت سوم
اين حالت حالتي بسيار آرامش بخش براي زن است زيرا لمس دستهاي مرد كه به دور او حلقه شده است به او احساس امنيت بسيار زيادي مي دهد. در اين حالت مرد مي تواند به راحتي گردن و پشت همسرش را ببوسد . با كمي بالا آوردن زانو حركت آلت تناسلي كه اكنون فشار كمتري از ديواره هاي مهبل بر آن وارد مي شود آسان تر شده زمان هم آغوشي را مي توان اندكي افزايش داد.

حالت چهارم
حالت چهارم
اين حالت زماني كارآمد تر است كه زن داراي نقطه حساس رحمي باشد در آن صورت آلت مرد مي تواند به راحتي بر روي آن فشار آورد و آن را تحريك كند كه شديدترين نوع تحريك است. البته براي اين كار حالات ديگري نيز وجود دارد كه برخي لطيف تر و برخي خشن ترند ولي به هر حال از حالات قبلي كمتر مورد استقبال زنان مي باشد زيرا آزادي هر دو دست از او گرفته مي شود و اين به هيچ عنوان خوشآيند نيست.

حالت پنجم
حالت پنجم
اين حالت براي زن بهترين حالت براي رسيدن به انزال است زيرا دستهايش آزاد است و چون بر روي مرد است دسترسي به چوچوله اش براي او آسان است در اين حالت او نقش فعالتري در هم آغوشي ايفا مي كند و مي تواند با دستهايش و با نوازش مرد او را به شدت تحريك كند او اكنون مي تواند آنگونه كه مي خواهد بر روي آلت مرد حركت كند و بهترين موقعيت را براي ارضائ خود ايجاد كند و مهمتر از همه آنكه در اين حالت قدرت و مقدار نفوذ آلت در مهبل با زن است و آن را به دلخواه خود تنظيم ميكند. از اين رو اين حالت در هم آغوشي هاي كوتاه مدت بسيار براي زن دلپذير است .

Tuesday, July 20, 2004

عادت

 
يكي از خوانندگان در نامه اي مشكلي را مطرح كرد كه فكر كردم بهتره با شما هم در ميون بگذارم  و انا مشكل از اين قرار بود : "من متاهل هستم و در تهران كار مي كنم طي يك ماموريت به يكي از شهرستانها با زني آشنا شدم و او را صيغه كردم اما اصلا ميلي به نزديكي با او نداشتم. هنگامي كه به تهران بازگشتم مانند سابق به راحتي با همسرم نزديكي كردم آيا در اورگانيزم چنسي من اختلالي وجود دارد؟ ".
بايد خدمت اين دوستم عرض كنم كه با توجه به چيزهايي كه گفته ايد شما هيچ مشكلي نداريد فقط به شرايط ثابتي عادت كرده ايد شما عادت كرده ايد كه هميشه با همسرتان در جاي خاصي مثلا اطاق خوابي با پرده هاي كشيده  و در زمان خاصي مثلا شبها سكس داشته باشيد از اين رو بدن شما در شرايطي كه در سفر پيش آمده بنا بر عادتي كه به آن داده ايد رفتار كرده و چون شرايط آنگونه كه بايد باشد نبوده ميلي به نزديكي از خود نشان نداده است ( البته بعيد هم نيست به خاطر اين كه همسر داريد ناخودآگاه از اين عمل روي گردان شده ايد) اگر شما شرايطي مشابه خانه فراهم ميكرديد قطعا نعوظ رخ ميداد.(خانمها ميتوونن شوهراشون رو به شرايط خاصي عادت بدن تا مثل اين دوستمون تنوع طلب نشن و اگه شدن نتونن كاري بكنن). 
  
 

Monday, July 19, 2004

نگران نباشيد

 
برخي از آقايان از كوچكي آلت تناسلي شان نگرانند ولي بايد خدمت اين عزيزان عرض كنم كه طول طبيعي آلت تناسلي در حالت برانگيخته بين 13 تا 18 سانتيمتر است و دهانه رحم زنان از شكاف سطح مهبل تقريبا بين 5 تا 8
سانتيمتر فاصله دارد با يك محاسبه ي سر انگشتي معلوم مي شود كه از همان 13 سانتيمتر طول عادي آلت تناسلي  حدود 6 سانتيمتر نيز زياد است . البته اشخاصي هستند كه داراي آلت تناسلي بسيار بلندتري هستند(حتي 15 اينچ) اما اين گونه افراد نادرند و آنها هم با بلندي بيش از حد آلت تناسلي شان دست و پنجه نرم مي كنند. پس آقايوني كه نگران كوتاهي آلت تناسلي شان  بودند ديگه نگران نباشند.   

يك اشتباه

 
هنگامي كه زن و شوهر نزديكي مي كنند بايد در آرامش باشند تنها در چنين حالتي است كه از سكس لذت كافي را مي برند . آرامشي كه در اينجا منظور است تنها به معناي خلوتي خانه و از اين قبيل نيست بلكه ذهن نيز بايد كاملا در آرامش باشد و فقط به فكر لذت رساندن به طرف مقابل و نيز خودتان باشد . برخي از زوجها كه نمي خواهند بچه دار شوند سعي مي كنند از ورود مني به رحم خود داري كنند برخي دو راه زير را در پيش مي گيرند : اولا ممكن است مرد سعي كند از خروج مني جلوگيري كند دوما ممكن است سعي كند مني را خارج از بدن زن تخليه كند اين دو روش براي سيستم جنسي مضرند ابتدا اين نكته را در نظر بگيريد كه زن از زمان دقيق انزال مرد مطلع نيست در نتيجه در تمام مدت نزديكي نگران است كه به ناگاه مني وارد رحم او شود و اين چيزي نيست كه او در انتظارش است و در ضمن مرد نيز تمام حواسش به خود است تا اختيار خود را از دست ندهد و مني خود را كنترل كند. در حالت اول اين فشار بيشتر است چون سعي مي شود مني خارج نشود در اين حالت سكس ناقص رخ مي دهد و اگر دراز مدت انجام شود باعث مي شود ضررهاي جبران ناپذيري  به بدن و خصوصا سيستم عصبي و جنسي وارد شود. در حالت دوم اين ضرر به مراتب بسيار كمتر است اما با توجه به نكاتي كه در آغاز گفته شد مسلما دريافته ايد آرامشي كه لازمه سكس است در هيچ يك از حالات فوق و خصوصا براي جنس مونث وجود ندارد از اين رو به شما توصيه ميكنم اگر مي خواهيد فعلا  بچه دار نشويد ميتوانيد از كاندوم (چه مردانه و چه زنانه) استفاده كنيد كه هم مطمئن است هم آرامش داريد و هم خواسته تان برآورده شده است.

توصيه بسيار مهم


مردان بايد توجه داشته باشند كه معمولا و در انسانهاي عادي پس از 2 تا 4 دقيقه نزديكي با خروج مني شهوت فروكش مي كند ولي اين زمان در زنها بين 3 تا 4 برابر مردان به طول مي انجامد از اين رو مردان پس از نعوظ نبايد سريعا شروع به نزديكي كنند . مردان بايد با نوازش و بوسيدن نقاط حساس جنسي زنان آنها را به اوج شهوت برسانند و در اين هنگام است كه با اتمام نزديكي در هر دو انزال رخ مي دهد و يك سكس موفق انجام شده است.
مهم : " نوازش و بوسيدن نقاط حساس جنسي زنان بايد در حدود سه برابر زمان نزديكي به طول بيانجامد."
اين نكته بسيار مهم است هنگامي كه رعايت نشود پس از نزديكي مرد آرامش مي يابد ولي زن هنوز دچار نعوظ است از اين رو لذتي نخواهد برد در چنين شرايطي بي شك پس از مدت زمان نسبتا كوتاهي زن از سكس متنفر ميشود و صد در صد بنيان خانواده دچار تزلزل خواهد شد .يك بار ديگر تاكيد مي كنم كه با به كار بستن نكته بالا حالت انزال در زوجين در يك زمان به وقوع مي پيوندد و هر دو سكسي لذت بخش و موفق را تجربه خواهند كرد كه به شيريني زندگيشان بسيار كمك خواهد كرد.
نقاط حساس در مردها آلت تناسلي- كشاله ها- بزاق دهان- زبان و مقعد مي باشد و در زنها لبهاي مهبل- بزاق دهان - كشاله ها- زبان- مقعد- نوك سينه ها و از نظر برخي روانشناسان تمام نقاط بدن نقطه حساس است.
پس از انزال هر دو( مرد و زن) دچار كرختي شده و نياز به آرامش و استراحت دارند اين حالت كرختي در مردان پس از چند دقيقه كاهش ميابد و او اكنون آماده يك روز پر كار خواهد بود ولي در زنان ممكن است اين كرختي تا چند ساعت به قوت خود باقي بماند اما جاي نگراني نيست چون پس از برطرف شدن كرختي زن نيز بسيار سرحالتر خواهد بود.

Wednesday, July 14, 2004

نقش پوشش

يك نكته اساسي در ايجاد شهوت پوشش است . اگر خانمها مي خواهند جذابيت بيشتري براي شوهرانشان داشته باشند بايد از پوشش مناسبي برخوردار باشند. اگر در خانه زن كاملا لخت باشد و يا كاملا پوشيده باشد هيچ يك سبب تحريك قوه جنسي مرد نخواهد شد. پوشش بايد اولا رنگي شاد داشته باشد يا سفيد باشد و بسيار تميز." اين تميزي بسيار مهم است." ثانيا چنين پوششي بايد حتما مهبل و باسن و سينه ها را بپوشاند و كمي از ساير نقاط بدن را نيز در بر بگيرد و ثالثا اين پوشش بهتر است كمي بلند و گشاد و داراي چاك باشد(به طور مثال يك دامن بلند چاكدار مناسب است زيرا مردان با ديدن قسمتهايي از بدن از لا به لاي آن چاكها بسيار بيشتر و سريعتر تحريك مي شوند). مردان نيز بايد توجه كنند كه پوشيدن يك پيراهن كمي گشاد و تميز و استفاده از شورتهاي چاكدار بسيار مأثر است. توجه داشته باشيد كه بخش بسيار زيادي از لذت هم آغوشي در لخت كردن طرف مقابل است پس به همسرتان اجازه دهيد كه هر طور كه مايل است لباسهاي شما را از تنتان در آورد.
همواره به ياد داشته باشيد كه : "لباسهاي تميز و مرتب بسيار تاثير گذار است."
در عين حالي كه لباس بايد تميز باشد وضع ظاهر نيز به شدت تاثير گذار است اگر همسرتان بداند كه شما خود را براي او مي آراييد بسيار ميل بيشتري به هم آغوشي با شما خواهد داشت. آراستن در زنان آرايش صورت و مو و در مردان اصلاح صورت و شانه كردن مو ميتواند باشد. عطر خوش نيز بسيار كارآمد است .زنان بايد به ياد داشته باشند كه آرايش صورت هرچه ملايمتر و روشنتر باشد در نظر مردها بهتر جلوه خواهد كرد و مردان نيز مطمئن باشند كه انضباط موي سر و ريش صورت بسيار كارا است. در مورد مو هاي بدن چه از نظر جنسي و چه از نظر پزشكي بايد زير بغل و كشاله ها را از مو خالي كرد . مردها از پوست صاف و بدون موي زنها بسيار لذت مي برند و غالبا زنها از موهاي سينه مردان خوششان مي آيد و از نوازش سينه مردان لذت مي برند. به حمام برويد موهايتان را شانه كنيد عطر ملايمي به خود بزنيد لباسي با معيارهاي بالا بپوشيد و با خوشرويي به پيش همسرتان برويد و نتيجه را ببينيد.


آغاز راه

ميل جنسي از اميال مهار نشدني در انسان است و در دين اسلام با ازدواج به آن پاسخ داده شده است. در روزهاي آغاز زندگي مشترك معمولا (و نه هميشه) زوجين به نوعي از برخورد جنسي با يكديگر واهمه دارند وسعي ميكنند از اين كار فرار كنند (البته زوجهاي جواني كه از قبل آشنايي زيادي با يكديگر داشته اند و به اصطلاح رويشان به يكديگر باز است اينگونه رفتار نميكنند و معمولا به سرعت سر اصل مطلب!؟ مي روند) البته به زودي خواسته يا ناخواسته به سوي اين عمل سوق داده ميشوند .
در زمان خاصي كه بستگي به شرايط زندگي دارد زوجين خواهان نزديكي (سكس) ميشوند. در مردان هنگامي كه اين آمادگي بوجود آمد او با تصور اندام لخت زن اورگانيزم جنسي رادر خود فعال كرده و به سرعت نياز به سكس را در خود احساس ميكند .
نيرويي كه آغاز گر عمل جنسي است و بين عامه مردم به شهوت يا حشر مشهور است " قوه باه" ناميده ميشود.
اين نيرو در مردها سريعتر از زنها پديدار ميگردد.
هنگامي كه فعاليت قوه باه آغاز شد " نعوظ " رخ مي دهد و ميل به هم آغوشي شديدا احساس مي شود . اكثر نوعروسان از بوسه هاي همسرشان بر سرو صورت و بدنشان خجالت مي كشند اما نبايد به اين صورت باشد و شوهر بايد با آسودگي كامل و بدون خجالت همسرش را در آغوش گرفته و ببوسد. در اين مرحله در زن نيز نعوظ پديدار مي گردد .

مقدمه

سلام دوستان اين وبلاگو راه انداختم تا به زوجهاي چوون يه چيزهايي رو در مورد سكس ياد بدم كه به دردشون ميخوره و براي داشتن يه زندگي خوش و هميشگي بهش نياز دارن شايد از خودتون بپرسيد كه سكس چه ربطي به زندگي خوش و هميشگي و از اين حرفها داره ولي بايد خدمتتون عرض كنم كه ثابت شده مهمترين ركن يك زندگي پس از عشق سكس است!! عجيبه نه؟ ولي اثبات شده و خودتون هم بعد از مدتي به اين حرف خواهيد رسيد.
خوب ديگه قرار نشد حوصلتونو سر ببرم پس ميرم سر اصل مطلب و اميدوارم از تجربات و اطلاعاتي كه در اختيارتون قرار ميدم در زندگي بهره بگيريد تا مثل من هميشه با همسرتون مهربون و يكدل باشين .